Kurumsal Site Tasarımı – KendiMarkan

Dijital Geleceğinizi Şekillendiriyoruz!

Potansiyel müşteri kitlenizden daha fazla dönüşüm almanız için  geliştirdiğimiz kurumsal web sitesi hizmetimizle, dijital varlığınızı güçlendirin ve rekabette öne çıkın.

Farklılaştıran Özelliklerimiz

Kurumsal Site Nedir?

Kurumsal site, bir işletmenin veya şirketin dijital varlığını temsil eden ve genellikle işletmenin bilgilerini, ürün veya hizmetlerini, iletişim bilgilerini ve diğer önemli içerikleri içeren bir web sitesidir.  Kurumsal kimliği yansıtmak, potansiyel müşterilere bilgi sağlamak, online varlığı artırmak ve işletmenin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla tasarlanır.

İşletmenin kurumsal web tasarıma sahip olması için onlarca çalışana sahip olması gerekmez. Tek çalışana sahip bir işletme bile kurumsal vizyona sahip olmalıdır. İşletme, kurumsallaşma vizyonunu gerçekleştirmek için profesyonel olarak oluşurulmuş kurumsal bir siteye sahip olarak doğru bir adım atmış olur. 

Dijital dünyada her site arama motorlarında eşittir. Günümüzün popüler arama motoru olan Google’da başarıya ulaşmak için yapılması gerekenleri yapmaya çalışan, emek harcayan ve sitelerine yatırım yapan işletmelerin başarısız olma ihtimali çok azdır. Başarıda veya başarısızlıkta web tasarım firması kilit rol oynar. Kurumsal tasarım konusunda deneyimli olan firmamız, işletmelerin ihtiyaç duyduğu web sitesi tasarımı hizmetinin yanında strateji oluşturma ve seo hizmetleri de vermektedir. 

Web Sitesinin Avantajları

İşletmenizin hizmetlerini, çalışmalarını veya referanslarını profesyonel olarak sunmanızı ve yeni müşteri ediniminizi sağlar

Çevrimiçi Varlık

Potansiyel müşterileriniz sizinle ilgili bilgilere kolayca erişebilir ve markanızı çevrimiçi olarak bulabilir.

7/24 Erişilebilirlik

Müşterileriniz sitenizi dilediği gün ve saatte ziyaret edebilir, hizmetleriniz ve markanız hakkında bilgi alabilir.

Rekabet Avantajı

Rakiplerinizle aranızdaki farkı ortaya koymak ve rekabet avantajı elde etmek için etkili bir yatırımdır.

Mobil Erişim

Kullanıcıların farklı cihazlardan sorunsuz bir şekilde erişim sağlamasını destekler ve mobil kullanıcıları hedefler.

Veri Analizi

Ziyaretçi trafiği, kullanıcı davranışları ve diğer verileri izleyerek iş stratejilerini optimize etmek mümkün olur.

Pazarlama

İşinizi tanıtmak, kampanyalar düzenlemek, ve hedef kitlenize özel teklifler sunmak için etkili bir pazarlama aracıdır.

Merak Edilenler

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında sıkça sorulan soruları sizin için derledik. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Kurumsal Sitemi Oluşturabilirim?

Kurumsal tasarım konusunda deneyimli olan firmamız, işletmelerin ihtiyaç duyduğu web sitesi tasarımı hizmetinin yanında strateji oluşturma ve seo hizmetleri de vermektedir. Bizimle iletişime geçerek etkili bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Kurumsal web sitesi, bir işletmenin veya kurumun online varlığını temsil eden, ürün ve hizmetleri tanıtan, iletişim bilgilerini paylaşan bir web sitesidir.

Kurumsal Web Sitesi Neden Önemlidir?

Web sitesi tasarımında kullanıcı dostu arayüz, mobil uyumluluk, marka uyumu, hızlı yükleme süreleri gibi faktörlere dikkat etmek önemlidir.

Hangi Bilgiler Web Sitesinde Olmalıdır?

İşletmenizin tarihçesi, vizyonu, misyonu, ürün ve hizmetleri, iletişim bilgileri gibi temel bilgiler web sitenizde yer almalıdır.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Neden Önemlidir?

Mobil uyumlu web sitesi, mobil cihaz kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunar ve arama motorlarında daha iyi sıralama elde etmenize yardımcı olabilir.

Memnuniyet

Kendimarkan'ın eşsiz avantajları ile markasını geliştiren iş ortaklarımızın değerli görüşleri